پرسش‌های متداول

بسیاری از رویداد ها مانند کلاس، وبینار و جلسات امکان برگزاری به صورت مجازی را دارند. دانا پلاس به شما کمک می کند که بتوانید همه این رویداد ها را به صورت مجازی با بالاترین کیفیت برگزار نمایید.

همه کسانی که نیازمند برگزاری رویداد به صورت مجازی هستند، می توانند از دانا پلاس استفاده نمایند. برخی از مشتریان دانا پلاس عبارت اند از: معلمین خصوصی، مدارس، آموزشگاه، دانشگاه ها، سازمان های بزرگ و کوچک و ...

پس از وارد شدن به سایت "plus.danaapp.ir" در بالای صفحه سمت چپ، بر روی "ورود" کلیک کنید. در صفحه جدید، در انتهای فرم ورود بر روی "در صورتی که حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید" کلیک کنید و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز بر روی "ثبت نام" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به سایت "plus.danaapp.ir" در بالای صفحه سمت چپ، بر روی "ورود" کلیک کنید. در صفحه جدید پس از وارد کردن نام کاربری (شماره همراه/ایمیل) و رمز عبور بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به سایت "plsu.danaapp.ir" در بالای صفحه سمت چپ، بر روی "ورود" کلیک کنید. در صفحه جدید بر روی "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟" کلیک کنید. در صفحه باز شده پس از وارد کردن شماره موبایل بر روی "ارسال کد" کلیک کنید و در صفحه جدید کد پیامک شده را وارد کرده و بر روی "

پس از وارد شدن به سایت "plus.danaapp.ir" بر روی "مشاهده قیمت ها" کلیک کنید. در صفحه جدید پس از انتخاب پلن مورد نظر روی "پرداخت و فعالسازی" کلیک کنید. در صورت وارد نبودن در حساب کاربری، وارد حساب کاربری شوید سپس در صفحه جدید پس از تایید اطلاعات پرداخت بر روی "پرداخت" کلیک کنید.

پلن اختصاصی دانا پلاس تنها مختص سازمان های بزرگ می باشد. برای این منظور با ایمیل enterprise@danaapp.ir تماس بگیرید.

در هنگام خریداری پلن مورد نظر، در صفحه تایید اطلاعات پرداخت با وارد کردن کد تخفیف در فیلد مربوطه از آن استفاده کنید.

پس از وارد شدن به سایت "plus.danaapp.ir" در بالای صفحه سمت چپ بر روی آیکن کاربر کلیک کنید و سپس بر روی نام خود کلیک کنید.

در صفحه داشبورد، در سمت چپ این صفحه بر روی "ارتقا" کلیک کنید.

در جلسات عمومی جلسه دارای یک لینک منحصر به فرد است که با اشتراک گذاری بین شرکت کنندگان همه می توانند وارد جلسه شوند. اما در جلسات خصوصی لازم است لیست شرکت کنندگان در سیستم ثبت شود و برای هر شخص یک لینک اختصاصی از طریق ایمیل یا پیامک ارسال می شود. و اشخاص دیگر امکان شرکت در جلسه را نخواهند داشت.

"در کلاس‌های آموزشی همه‌ی کاربران در بدو ورود قفل هستند و امکان به اشتراک‌گذاری صدا و تصویر را ندارند و مدیر یا ارائه کننده می‌تواند نسبت به باز کردن هر کاربر (شرکت کننده) اقدام کند. (البته کاربرانی که قفل هستند همچنان می‌توانند در گفتگو شرکت کنند).در وبینار همه‌ی کاربران در بدو ورود قفل هستند و امکان به اشتراک‌گذاری صدا و تصویر را ندارند و مدیر نیز نمی‌تواند این ویژگی را برای کاربران فعال کند. (البته کاربرانی که قفل هستند همچنان می‌توانند در گفتگو شرکت کنند)

در پنل مدیریتی در منو های سمت راست گزینه "حساب کاربری" را انتخاب کرده و در صفحه باز شده بر روی گزینه "تراکنش های مالی" کلیک کرده و جزئیات پرداخت ها را مشاهده نمایید.

کاربرد یادداشت اشتراکی این است که همه شرکت کنندگان در کلاس می توانند به صورت مشترک بر روی یک متن کار کنند.

انواع فایل های آفیس مانند ورد، اکسل و پاور پوینت و همچنین فایل PDF قابل ارائه هستند. پیشنهاد دانا پلاس این است که به منظور جلوگیری از به هم ریختگی فونت (مخصوصا فونت فارسی) از قالب PDF استفاده شود.

بله. پس از فعالسازی اشتراک گذاری پنجره ای باز می شود که از ارائه دهنده می خواهد نوع صفحه اشتراک گذاشته شده را تعیین کند. در این صفحه می توان یک اپلیکیشن خاص را انتخاب نمود.

بله. پس از فعالسازی اشتراک گذاری پنجره ای باز می شود که از ارائه دهنده می خواهد نوع صفحه اشتراک گذاشته شده را تعیین کند. در این صفحه می توان یک تب فعال مرورگر را انتخاب نمود.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه "اعلان های صوتی برای گفتگو" را خاموش/روشن کرده و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه "اعلان های پاپ آپ برای گفتگو" را خاموش/روشن کرده و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه "هشدار صوتی برای کاربر وارد شده" را خاموش/روشن کرده و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه "پنجره هشدار برای ورود کاربر جدید" را خاموش/روشن کرده و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده زبان مورد نظر را انتخاب کنید و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده اندازه متن مورد نظر را انتخاب کنید و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده از منوی سمت راست گزینه "صرفه جویی در مصرف" را انتخاب کنید و در منوی جدید گزینه های مورد نظر را خاموش/روشن کنید و سپس بر روی "ذخیره" کلیک کنید.

عدم امکان به اشتراک گذاری دوربین ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد. در مرحله اول مطمئن شوید که مدیر کلاس/جلسه/وبینار دسترسی دوربین را برای شما فعال کرده باشد. پس از آن مرورگر از شما می خواهد که اجازه دسترسی به دوربین را بدهید. در این مرحله اگر به جای گزینه "Allow" گزینه "Deny/Block" را انتخاب کنید، دیگر مرورگر اجازه به اشتراک گذاری را نمی دهد و لازم است وارد تنظیمات مرورگر شده و این مورد را به "Allow" تغییر دهید. همچنین ممکن است که درایور سخت افزاری وبکم نصب نشده باشد. برای این منظور به بخش Device Manager مراجعه کرده و نسبت به نصب درایور مربوطه اقدام نمایید.

عدم امکان به اشتراک گذاری میکروفون ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد. در مرحله اول مطمئن شوید که مدیر کلاس/جلسه/وبینار دسترسی میکروفون را برای شما فعال کرده باشد. پس از آن مرورگر از شما می خواهد که اجازه دسترسی به میکروفون را بدهید. در این مرحله اگر به جای گزینه "Allow" گزینه "Deny/Block" را انتخاب کنید، دیگر مرورگر اجازه به اشتراک گذاری را نمی دهد و لازم است وارد تنظیمات مرورگر شده و این مورد را به "Allow" تغییر دهید. همچنین ممکن است که درایور سخت افزاری میکروفون نصب نشده باشد. برای این منظور به بخش Device Manager مراجعه کرده و نسبت به نصب درایور مربوطه اقدام نمایید.

برای به اشتراک گذاری دسکتاپ خود حتما باید دسترسی "ارائه دهنده" برای شما فعال شده باشد. همچنین مرورگر ممکن است از شما اجازه دسترسی بخواهد که باید اجازه را به مرورگر بدهید. چنانچه از نسخه های قدیمی گوگل کروم استفاده نمایید به شما پیامی داده می شود که باید افزونه مورد نیاز را دانلود و نصب نمایید. به خاطر داشته باشید که اشتراک گذاری دسکتاپ تنها در کامپیوتر انجام می شود و در تلفن همراه این امکان وجود ندارد.

این خطا هنگامی مشاهده می شود که ظرفیت کلاس/جلسه/وبینار به حد نصاب رسیده باشد.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "کلاس ها" را انتخاب کنید. در صفحه جدید روی "ایجاد کلاس جدید" کلیک کنید و در صفحه باز شده پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز روی گزینه "ثبت" کلیک کنید.

پس از ایجاد کلاس جدید (در صفحه داشبورد، بخش کلاس ها)، بر روی آیکن کپی در قسمت انتهایی کلاس مورد نظر کلیک کرده و لینک عمومی کپی شده را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "کلاس ها" را انتخاب کنید. پس از پیدا کردن کلاس مورد نظر در قسمت انتهایی کلاس، بر روی گزینه "جزئیات کلاس" کلیک کنید. در صفحه جدید می توانید افراد مورد نظر را به صورت تکی و یا جمعی (با استفاده از فایل اکسل) به لیست اضافه کنید و پس از انتخاب افراد اضافه شده در لیست، گزینه "ارسال لینک فعالسازی با ایمیل" و یا "ارسال لینک فعالسازی با اس ام اس" را انتخاب کنید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "کلاس ها" را انتخاب کنید. در صفحه جدید بر روی "مشاهده جزئیات" کلیک کنید.

برای شرکت در کلاس/جلسه/وبینار پیشنهاد ما استفاده از اینترنت با حداقل سرعت 512Kbps استت. چنانچه اینترنت شما سرعت کمتری داشته باشد ممکن است با قطعی و وصلی های مداوم مواجه شوید.

برای شرکت در کلاس/جلسه/وبینار به یک دستگاه رایانه یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت پر سرعت یا یک گوشی موبایل هوشمند یا تبلت نیاز است.

بله. برای شرکت در کلاس/جلسه/وبینار یک تلفن همراه هوشمند که شامل اپلیکیشن گوگل کروم برای دستگاه های اندرویدی و iOS 13 و بالاتر برای دستگاه های شرکت اپل مورد نیاز است. چنانچه بخواهید با تلفن همراه نقش ارائه دهنده را داشته باشید، برخی از قابلیت ها مانند به اشتراک گذاری صفحه نمایش غیر فعال خواهند بود.

پس از وارد شدن به کلاس، بر روی آکن "بیشتر" در سمت راست صفحه کلیک کنید. در پایین تب باز شده بر روی آیکن سمت راست کلیک کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، بر روی آکن "بیشتر" در سمت راست صفحه کلیک کنید. در پایین تب باز شده بر روی آیکن سمت راست کلیک کنید. بر روی یکی از افراد حاضر در کلاس کلیک کرده و گفتگو را آغاز کنید.

تب سمت راست صفحه را باز کنید و سپس بر روی آیکن سمت چپ در این تب کلیک کنید.

به 2 طریق می توانید این کار را انجام دهید. 1. پس از وارد شدن به کلاس، بر روی آکن "بیشتر" در سمت راست صفحه کلیک کنید. در پایین تب باز شده بر روی آیکن سمت راست کلیک کنید سپس بر روی نام خود کلیک کرده و وضعیت خود را تغییر دهید. 2. در صفحه کلاس، در پایین صفحه بر روی آیکن "کاربر" کلیک کنید و وضعیت خود را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "ذخیره نام های کاربری" را انتخاب کنید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "قفل کردن کاربران" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده می توانید وضعیت "اشتراک گذاری دوربین" را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید و از لیست کاربران حاضر در کلاس، شخص مورد نظر را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. در منوی باز شده بر روی گزینه "قفل کردن-نام کاربر-" کلیک کنید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "قفل کردن کاربران" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده می توانید وضعیت "مشاهده دوربین سایر کاربران" را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "قفل کردن کاربران" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده می توانید وضعیت "ارسال پیام گروهی" را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "قفل کردن کاربران" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده می توانید وضعیت "ارسال پیام خصوصی" را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "قفل کردن کاربران" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده می توانید وضعیت "ویرایش یادداشت عمومی" را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "قفل کردن کاربران" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده می توانید وضعیت "مشاهده بقیه کاربران" را تغییر دهید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "غیرفعال کردن امکان بستن صدای جلسه" را انتخاب کنید.

پس از طی کردن مراحل "چگونه می توانم امکان بی صدا کردن کلاس را غیر فعال کنم؟" با باز کردن منوی "مدیریت کاربران" (در بالای تب باز شده در سمت راست صفحه کلاس) گزینه "بستن صدای همه کاربران" افزوده شده است، آن را انتخاب کنید.

پس از طی کردن مراحل "چگونه می توانم امکان بی صدا کردن کلاس را غیر فعال کنم؟" با باز کردن منوی "مدیریت کاربران" (در بالای تب باز شده در سمت راست صفحه کلاس) گزینه "بستن صدای همه کاربران به غیر از ارائه دهنده" افزوده شده است، آن را انتخاب کنید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. تب سمت راست صفحه را باز کنید وسپس بر روی آیکن "تنظیمات" در بالا سمت چپ این تب کلیک کنید. در منوی باز شده "ایجاد اتاق زیرمجموعه جلسه اصلی" را انتخاب کنید. در صفحه جدید پس از انتخاب تنظیمات مورد نظر بر روی "ایجاد کردن" کلیک کنید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. در پایین، سمت راست صفحه کلاس بر روی آیکن "+" کلیک کنید و در منوی باز شده گزینه "آغاز یک نظرسنجی" را انتخاب کنید. در تب باز شده، یکی از موارد پیشنهاد شده را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه "نظرسنجی شخصی" یک نظر سنجی شخصی سازی شده را ایجاد کنید. در انتها بر روی "آغاز نظرسنجی شخصی" کلیک کنید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. در پایین، سمت راست صفحه کلاس بر روی آیکن "+" کلیک کنید و در منوی باز شده گزینه "بارگزاری فایل ارائه" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده می توانید اجازه دانلود فایل اراده را نیز صادر کنید. پس از انتخاب فایل و آپلود کامل آن بر روی "تایید" کلیک کنید

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. در پایین، سمت راست صفحه کلاس بر روی آیکن "+" کلیک کنید و در منوی باز شده گزینه "اشتراک یک ویدیوی خارجی" را انتخاب کنید. در دیالوگ باز شده آدرس فایل ویدیوی مورد نظر خود را وارد کنید و بر روی "به اشتراک گذاری ویدئو جدید" کلیک کنید.

اگر به عنوان مدیر وارد کلاس شوید، می توانید این کار را انجام دهید. در پایین صفحه کلاس بر روی آیکن "اشتراک گذاری صفحه نمایش" (آیکن سوم از راست) کلیک کنید. در دیالوگ باز شده بر روی "share" کلیک کنید. در صورتی که از چند صفحه نمایش استفاده می کنید، در مرحله آخر باید صفحه نمایش مورد نظر را انخاب کنید.

در سمت چپ صفحه کلاس ابزار های مربوط به حاشیه نویسی موجود می باشد، بر روی اولین آیکن کلیک کنید و ابزار مورد نظر را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

در سمت چپ صفحه کلاس ابزار های مربوط به حاشیه نویسی موجود می باشد، بر روی آیکن سطل زباله کلیک کنید.

در منتها الیه بالا سمت چپ صفحه کلاس بر روی آیکن "-" کلیک کنید.

در پایین سمت چپ صفحه کلاس، بر روی آیکن "بازیابی ارائه" کلیک کنید.

در سمت چپ نوار سفید رنگ واقع در پایین صفحه کلاس، ابزار های بزرگ نمایی و کوجک نمایی موجود می باشد.

در سمت چپ صفحه کلاس بر روی آخرین (پایین ترین) آیکن کلیک کنید تا حالت چند کاربره را فعال/غیرفعال کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "تمام صفحه" را انتخاب کنید.

پس از وارد شدن به کلاس، در بالا سمت چپ بر روی "سه نقطه" کلیک کنید و سپس گزینه "اتمام جلسه" را انتخاب کنید.

در بالای صفحه کلاس بر روی "شروع ضبط" کلیک کنید.

در پنل مدیریتی در بخش کلاس ها، کلاس مورد نظر را بیابید و با انتخاب جزئیات کلاس وارد صفحه جدید می شوید. در پایین این صفحه لینک ویدیو های ضبط شده از کلاس وجود خواهد داشت. به خاطر داشته باشید پس از اتمام کلاس حدود یک ساعت زمان برای ایجاد فایل ویدیویی نیاز است.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "جلسات" را انتخاب کنید. در صفحه جدید روی "ایجاد جلسه جدید" کلیک کنید و در صفحه باز شده پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز روی گزینه "ثبت" کلیک کنید.

پس از ایجاد جلسه جدید (در صفحه داشبورد، بخش جلسات)، جلسه مورد نظر را پیدا کنید سپس بر روی آیکن کپی در قسمت انتهایی جلسه مورد نظر کلیک کرده و لینک عمومی کپی شده را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "جلسه ها" را انتخاب کنید. پس از پیدا کردن جلسه مورد نظر در قسمت انتهایی جلسه، بر روی گزینه "جزئیات جلسه" کلیک کنید. در صفحه جدید می توانید افراد مورد نظر را به صورت تکی و یا جمعی (با استفاده از فایل اکسل) به لیست اضافه کنید و پس از انتخاب افراد اضافه شده در لیست، گزینه "ارسال لینک فعالسازی با ایمیل" و یا "ارسال لینک فعالسازی با اس ام اس" را انتخاب کنید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "جلسات" را انتخاب کنید. در صفحه جدید بر روی "مشاهده جزئیات" کلیک کنید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "وبینار ها" را انتخاب کنید. در صفحه جدید روی "ایجاد وبینار جدید" کلیک کنید و در صفحه باز شده پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز روی گزینه "ثبت" کلیک کنید.

پس از ایجاد وبینار جدید (در صفحه داشبورد، بخش وبینار ها)، بر روی آیکن کپی در قسمت انتهایی وبینار مورد نظر کلیک کرده و لینک عمومی کپی شده را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "وبینار ها" را انتخاب کنید. پس از پیدا کردن وبینار مورد نظر در قسمت انتهایی وبینار، بر روی گزینه "جزئیات وبینار" کلیک کنید. در صفحه جدید می توانید افراد مورد نظر را به صورت تکی و یا جمعی (با استفاده از فایل اکسل) به لیست اضافه کنید و پس از انتخاب افراد اضافه شده در لیست، گزینه "ارسال لینک فعالسازی با ایمیل" و یا "ارسال لینک فعالسازی با اس ام اس" را انتخاب کنید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد صفحه داشبورد شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه "وبینار ها" را انتخاب کنید. در صفحه جدید بر روی "مشاهده جزئیات" کلیک کنید.